V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Zápisníky Paperblanks

Zápisníky, diáře, adresáře, knihy hostů. Široká nabídka stylů, která se přizpůsobí vašim potřebám. Paperblanks vyrábí jedinečné zápisníky, diáře a adresáře již více než dvacet let. Jako vydavatelé knih věří, že psané slovo ani v dnešní době neztratilo svou váhu a sílu. Paperblanks se také staví odpovědně k životnímu prostředí, nejen co se týče produkce papíru a ostatních materiálů, ale také dohlíží na sociální podmínky svých zaměstnanců. Speciální papír pro zápisníky Paperblanks je vyráběn s nejvyšším ohledem na kvalitu a komfort psaní. Zvláštní pozornost je také věnována každému kroku při kompletování všech originálních, umělecky zpracovaných výrobků. Počet nabízených designů neustále zvětšujeme. Přejeme vám příjemně prožité chvíle s produkty Paperblanks!

Zápisník Paperblanks Kikka Slim linkovaný (Michiko Miniatures)

Zápisník Paperblanks Kikka Slim linkovaný (Michiko Miniatures)

ISBN: 9781439736203
Internetová cena: 314,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem (3 ks)

To find the divine, first consider the small. Case in point are the exquisite visual epiphanies found in Michiko Kamee’s art depicted on miniature objects.
Our Kikka cover reproduces her “full of chrysanthemum” design originally handpainted with gold overglaze and colour on china by employing Kyo-Satsuma, one of the great traditional arts of Kyoto.

Michiko Kamee was born in 1978 in Japan and attended the Traditional Art School of Kyoto. After graduating she travelled throughout Europe and Asia, establishing her artistic career in miniatures. She condenses beauty in her small artworks until it finds its purest distillation. In this design the viewer can see hints of the kaleidoscope of flowers in bloom, as well as fine boned artistry in every brush stroke and hue.

Michiko Kamee’s detailed rendering of one of nature’s most celebrated flowers shows off the techniques of Kyo-Satsuma, which emphasises precision in line and colour choice, accentuated with breathtakingly beautiful gilding.

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:

Váš email: