V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Booxy – aplikace pro všechny knihomoly

Tisková zpráva Československé bibliografické databáze
27. listopadu 2017, Brno

Booxy je unikátní mobilní aplikace pro všechny knihomoly, kteří neustále hledají knihy, co stojí za přečtení. Ať už v knižním světě potřebují pomoc s čímkoliv, Booxy je tu nestále.

Ve své kapse mají výjimečnou vychytávku, která jim umožňuje prohlížení jednotlivých profilů knih a k nim zajímavé komentáře a doporučení. Ideální příležitost pro použití této aplikace je v knihkupectvích či knihovnách. Stačí vytáhnout telefon, naskenovat čárový kód a o knize víme vše. Vlastní knihovnička, tematické články či čtenářský klub – to je jen zlomek toho, co Booxy knihomolům nabízí.

Aplikace je dostupná jak pro Android, tak systém iOS. Ať už máte jakýkoliv telefon, s Booxy nosíte svoji knihovničku neustále při ruce.

Další informace o aplikaci naleznete na stránkách - http://www.booxy.cz/

 

Kontakt

Vojtěch Hamerský

Československá bibliografická databáze

hamersky@cbdb.cz

 

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:


Váš email: