V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Vážení zákazníci,
od 20. do 28. 6. probíhá inventura našeho skladu. Objednávky vytvořené v tomto období budou expedovány až po jejím ukončení.
Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Řetězec Lars Kepler se nachází na těchto stránkách:

Novinka
The Fire Witness (Joona Linna, Book 3)

The Fire Witness (Joona Linna, Book 3)

Lars Kepler
WAKE UP TO TRUE EVIL The third gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. ONE GIRL IS DEAD At a home...
Internetová cena: 237,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem (1 ks)

Stalker

Lars Kepler
The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal...
Internetová cena: 212,00 Kč
Běžná cena: 249,00 Kč
Skladem (1 ks)

The Sandman

Lars Kepler
The No 1 Swedish thriller by the author of The Hypnotist and The Fire Witness He's Sweden's most prolific serial killer. Jurek Walter is serving a life sentence. Kept in solitary...
Internetová cena: 229,00 Kč
Běžná cena: 269,00 Kč
Skladem (1 ks)

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:





















































Váš email: