V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Vyhledávání

Řetězec Lars Kepler se nachází na těchto stránkách:

Novinka
Hunter (Joona Linna, Book 6)

Hunter (Joona Linna, Book 6)

Lars Kepler
It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die… The sixth gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson...
Internetová cena: 195,00 Kč
Běžná cena: 229,00 Kč
Skladem

Stalker

Lars Kepler
The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal...
Internetová cena: 212,00 Kč
Běžná cena: 249,00 Kč
Skladem (1 ks)

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:





















































Váš email: