V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Vyhledávání

Řetězec Kiran Millwood Hargrave se nachází na těchto stránkách:

The Dance Tree

Kiran Millwood Hargrave
The gripping new novel from Kiran Millwood Hargrave, Sunday Times bestselling author of The MerciesStrasbourg, 1518. In the midst of a blisteringly hot summer, a lone woman begins to dance...
Internetová cena: 359,00 Kč
Běžná cena: 449,00 Kč
Skladem (2 ks)

Julia and the Shark

Kiran Millwood Hargrave, Tom de Freston
From bestselling author Kiran Millwood Hargrave and acclaimed illustrator Tom de Freston comes an extraordinary story about family, friendship and hope. Illustrated throughout in black,...
Internetová cena: 199,00 Kč
Běžná cena: 249,00 Kč
Skladem (2 ks)

Julia and the Shark

Kiran Millwood Hargrave
A captivating, powerful and luminous story from a bestselling, award-winning author about a mother, a daughter, and the great Greenland shark. With mesmerising black and yellow...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem (2 ks)

The Deathless Girls

Kiran Millwood Hargrave
Gothic, intoxicating, feminist, darkly provoking and deeply romantic - this is the breathtakingly imagined untold story of the brides of Dracula, by bestselling author Kiran Millwood...
Internetová cena: 199,00 Kč
Běžná cena: 249,00 Kč
Skladem (2 ks)

The Mercies

Kiran Millwood Hargrave
The Sunday Times Bestseller and BBC Radio 2 Book Club Pick 2020 For readers of Circe and The Handmaid’s Tale, Kiran Millwood Hargrave's The Mercies is a story about a love that could...
Internetová cena: 343,00 Kč
Běžná cena: 429,00 Kč
Skladem (5 ks)

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:






















































Váš email: