V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Vyhledávání

Řetězec Kiran Millwood Hargrave se nachází na těchto stránkách:

The Dance Tree

Kiran Millwood Hargraveová
The gripping new novel from Kiran Millwood Hargrave, Sunday Times bestselling author of The MerciesStrasbourg, 1518. In the midst of a blisteringly hot summer, a lone woman begins to dance...
Internetová cena: 359,00 Kč
Běžná cena: 449,00 Kč
Skladem (2 ks)

Julia and the Shark

Kiran Millwood Hargraveová
A captivating, powerful and luminous story from a bestselling, award-winning author about a mother, a daughter, and the great Greenland shark. With mesmerising black and yellow...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem (2 ks)

The Mercies

Kiran Millwood Hargraveová
The Sunday Times Bestseller and BBC Radio 2 Book Club Pick 2020 For readers of Circe and The Handmaid’s Tale, Kiran Millwood Hargrave's The Mercies is a story about a love that could...
Internetová cena: 343,00 Kč
Běžná cena: 429,00 Kč
Skladem (4 ks)

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:






















































Váš email: