V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Vážení zákazníci,

do 28. 1. probíhá inventura našeho skladu – objedávky vytvořené v jejím průběhu budeme expedovat až po jejím ukončení. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Řetězec Brandon Sanderson se nachází na těchto stránkách:

The Well of Ascension (Mistborn Book Two)

Brandon Sanderson
The impossible has happened. The Lord Ruler is dead has been vanquished. But so too is Kelsier the man who masterminded the triumph. The awesome task of rebuilding the world has been left...
Internetová cena: 399,00 Kč
Běžná cena: 499,00 Kč
Skladem (1 ks)

Mistborn: Secret History (A Novella)

Brandon Sanderson
Mistborn: Secret History is a companion story to the original Mistborn trilogy. As such, it contains HUGE SPOILERS for the books Mistborn (The Final Empire), The Well of Ascension, and The...
Internetová cena: 263,00 Kč
Běžná cena: 329,00 Kč
Skladem (1 ks)

The Bands of Mourning (A Mistborn Novel)

Brandon Sanderson
The Mistborn trilogy has become a firm favourite with fantasy fans the world over. The imagination that Sanderson brought to the series and his skill at marshalling epic storylines and...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (3 ks)

Shadows of Self (A Mistborn Novel)

Brandon Sanderson
Fans of Robert Jordan and George RR Martin alike have found a new champion of epic fantasy in Brandon Sanderson. And now, in the first of two sequels to The Alloy Of Law the Sunday Times...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (2 ks)

The Well of Ascension (Mistborn Book Two)

Brandon Sanderson
The impossible has happened. The Lord Ruler is dead has been vanquished. But so too is Kelsier the man who masterminded the triumph. The awesome task of rebuilding the world has been left...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (1 ks)

Rhythm of War Part One

Brandon Sanderson
The epic fantasy series The Stormlight Archive, by international bestseller Brandon Sanderson, continues here! This is the first half of the fourth epic novel: Rhythm of War. After forming...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (2 ks)

Words of Radiance. Part Two

Brandon Sanderson
Expected by his enemies to die the miserable death of a military slave, Kaladin survived to be given command of the royal bodyguards, a controversial first for a low-status "darkeyes."...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Words of Radiance. Part One

Brandon Sanderson
Expected by his enemies to die the miserable death of a military slave, Kaladin survived to be given command of the royal bodyguards, a controversial first for a low-status "darkeyes."...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (3 ks)

The Way of Kings. Part One

Brandon Sanderson
The brand new epic fantasy series from international bestseller Brandon Sanderson. According to mythology mankind used to live in The Tranquiline Halls. Heaven. But then the voidbringers...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (1 ks)

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:






















































Váš email: