V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


SOUTĚŽ o knihu DCERA ŽIVOTA a plátěnou tašku!

Stačí když od 22. 5. do 29. 5. do 23:59 odpovíte na soutěžní otázku „Kdybych byl/a Eva, poslední žena na planetě, volil/a bych lásku /nebo budoucnost lidstva“ pod facebookový soutěžní post

Z odpovědí vylosujeme 3 výherců. Hodně štěstí!


Pravidla soutěže:

Za soutěžní odpovědi budou považovány ty komentáře, které budou publikovány pod soutěžním postem https://www.facebook.com/booklabcz/posts/840294193004331 v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart tj. 22. 5. 2019. do ukončení soutěže do 29. 5. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti soutěže (tzn. ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).

Za výherní odpovědi budou považovány ty komentáře, které budou publikovány pod soutěžním postem v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart tj. 22. 5. 2019. do ukončení soutěže do 29. 5. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti soutěže (tzn. ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).

  • Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit pouze jedním soutěžním komentářem.
  • Všechny soutěžní komentáře publikované v termínu trvání soutěže mohou být publikovány na facebooku i webu Slovartu a dalších kanálech dle našeho uvážení.
  • Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  • Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.
  • Výherce souhlasí s uvedením svých kontaktní údajů, tj. jméno, adresa a tel. číslo pověřeným osobám nakladatelství Slovart právě pro účely předání výhry.

,

 

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:


Váš email: