V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


SOUTĚŽ O 3x KNIHU ROZMARNÁ LÉTA JIŘÍHO MENZELA a DVD S OSCAREM OVĚNČENÝM FILMEM OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY

Soutěžte s námi o vzpomínkovou knihu Jiřího Menzela Rozmarná léta a DVD s restaurovaným filmem Ostře sledované vlaky!

Stačí když od 23. 2. do 28. 2. do 23:59 pošlete mail se správnou odpovědí na soutěžní otázku: „Na kterém nádraží se odehrává děj filmu Ostře sledované vlaky?“ Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce. Soutěžní emaily posílejte na adresu klimesova@slovart.cz a do předmětu uveďte MENZEL. Hodně štěstí!

DVD s digitálně restaurovaným oscarovým filmem OSTŘE SELDOVANÉ VLAKY, který je doprovázen řadou bonusů, do soutěže laskavě věnoval NÁRODNÍ FILMOVÝ ARCHIV.

Pravidla soutěže:

  1. Za soutěžní emaily budou považovány ty, které budou přijaty na emailu klimesova@slovart.cz v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart https://www.facebook.com/Slovart.cz/ tj. 23. 2. do ukončení soutěže 28. 2. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti soutěže (tzn. ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).
  2. Za výherní soutěžní emaily budou považovány ty, které budou přijaty na emailu klimesova@slovart.cz v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart https://www.facebook.com/Slovart.cz/ tj. 23. 2. do ukončení soutěže 28. 2. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti výherních soutěžních emailů (tzn. SPRÁVNOU ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).
  3. Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit pouze jedním soutěžním emailem.
  4. Všechny příspěvky zaslané na email v termínu mohou být publikovány na facebooku i webu Slovartu a dalších kanálech dle našeho uvážení.
  5. Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  6. Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.

 

 

 

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:

Váš email: