V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Nové knihy

Stínem políbená (Vampýrská akademie 3)

Stínem políbená (Vampýrská akademie 3)

Autor: Richelle Mead
ISBN: 9788027605637
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?

Nové knihy v češtině za posledních 15 30 45 60 dní Nové cizojazyčné knihy za posledních 15 30 45 60 dní
 

Toto – kočičí nindža a kobra na útěku

Dermot O'Leary
ČAUKY MŇAUKY! JDETE AKORÁT VČAS. BUDU VÁM VYPRÁVĚT O SVÉ KOČCE. TOHLE JE TOTO A JE PŘÍMO FAMÓZNÍ! Ale nejde o žádnou obyčejnou chlupatou kouli, přátelé. Je skoro slepá, má NINDŽOVSKÝ VÝCVIK...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Prince Harry: Spare

Prince Harry
It was one of the most searing images of the twentieth century: two young boys, two princes, walking behind their mother's coffin as the world watched in sorrow - and horror. As Diana,...
Internetová cena: 559,00 Kč
Běžná cena: 699,00 Kč
Skladem

Zrušený rozsudek

Michael Connelly
Mickey Haller je známý losangelský advokát, kterého šéf státního zastupitelství osloví se zvláštní nabídkou. Chce po něm, aby se v jistém mediálně sledovaném případu ujal role žalobce....
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

Numbers Don't Lie: 71 Things You Need to Know About the World

Vaclav Smil
'My favourite author has done it again. Numbers Don't Lie is by far his most accessible book to date, and I highly recommend it to anyone who is curious about the world. I unabashedly...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Expedice badatele Věnceslava Brábka do devonských krajin s prvními pralesy

Jan Sovák
Chcete nahlédnout do třetího z deníků, které několik desetiletí ležely ve sklepě Národního muzea v Praze a objeveny byly až při jeho rekonstrukci? Možná už víte, že si je psal badatel...
Internetová cena: 263,00 Kč
Běžná cena: 329,00 Kč
Skladem

A Winter Grave

Peter May
From the twelve-million copy bestselling author of the Lewis trilogy comes a chilling new mystery set in the isolated Scottish Highlands.A TOMB OF ICEA young meteorologist checking a...
Internetová cena: 359,00 Kč
Běžná cena: 449,00 Kč
Skladem (1 ks)

Dobré matky

Alex Perry
'Ndrangheta, nejmocnější mafiánská organizace na světě vznikla před více než stoletím v Kalábrii, špičce italské boty. Stojí na loajalitě, mlčenlivosti a rodinných poutech. Manželky musí...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

Street Life. The Street in Art from Kirchner to Streuli

Astrid Ihle, René Zechlin
A place for representation, self-presentation and communication, resistance and protest – this lavishly illustrated volume investigates the multi-layered significance of the street in the...
Internetová cena: 1 032,00 Kč
Běžná cena: 1 290,00 Kč
Skladem (1 ks)

Mamutí kniha matiky

David Macaulay
Proč je nula důležitá? Co je to prvočíslo? Na co se nám hodí zlomky, desetinná čísla a procenta? Chceš vědět, co je to Fibonacciho posloupnost a k čemu se dá použít? Jaké vlastnosti má...
Internetová cena: 399,00 Kč
Běžná cena: 499,00 Kč
Skladem

The Heroines

Laura Shepperson
ANATOMY OF A SCANDAL meets ARIADNE in this thrilling, evocatively told debut novel, reframing the controversial trial of Phaedra for the modern reader. In Athens, crowds flock to witness...
Internetová cena: 359,00 Kč
Běžná cena: 449,00 Kč
Skladem

Dopisy od Felixe

Annette Langenová
Koncem letních prázdnin se stalo něco strašného: Žofie ztratila plyšového zajíčka. Zmizel na letišti, když čekali na letadlo. Žofinka byla moc smutná. Není divu, Felix byl její nejlepší...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

1989

Val McDermid
1989. The world is on the brink of revolution and journalist Allie Burns is a woman on a mission. When she discovers a lead about the exploitation of society's most vulnerable, Allie is...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Bourdain: Životopis

Laurie Wooleverová
Když v červnu 2018 Anthony Bourdain zemřel, jeho obdivovatelé z celého světa se spojili, aby oslavili jedinečného člověka, který věnoval život cestování a líčení příběhů lidí ze všech koutů...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

Darkness Falls

Robert Bryndza
Kate Marshall's investigation into a journalist's disappearance sends her down a twisted path, in a pulse-racing thriller by the internationally bestselling author of The Girl in the...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Ztracen v zemi mamutů

Pavel Radosta
Dospívající chlapec Niam žije v jednom z největších sídlišť lovců mamutů v období posledního vrcholu doby ledové. Spolu s ostatními i sám loví, učí se přírodním dovednostem, zažívá...
Internetová cena: 279,00 Kč
Běžná cena: 349,00 Kč
Skladem

Final Offer

Lauren Asher
The third book in the Dreamland Billionaires series from bestselling author Lauren Asher CALLAHANI'm the Kane brother everyone gossips about behind closed doors.Trust fund brat....
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Jamie Oliver: Jeden

Jamie Oliver
Nejnovější kuchařku, točící se kolem magického čísla jedna, Jamie Oliver symbolicky věnuje své lásce a „jedničce" - manželce a matce svých dětí Jools. Rozhodl se zjednodušit čtenářům život...
Internetová cena: 559,00 Kč
Běžná cena: 699,00 Kč
Skladem

Heartstopper Volume 1

Alice Oseman
Now in a gorgeous special-edition hardback: with an extra never-before-in-print mini-comic, beautiful endpapers and an exquisite foiled cover, this is an unmissable edition. Heartstopper is...
Internetová cena: 383,00 Kč
Běžná cena: 479,00 Kč
Skladem

Gallant

V. E. Schwab
Šestnáctiletá Olivia Priorová postrádá tři věci: matku, otce a hlas. Jedinými společníky jsou jí přízraky, které vídá kolem sebe, a matčin deník zachycující matčinu rozbouřenou duši. Pak...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

When the Body Says No: The Cost of Hidden Stress

Gabor Maté
Can a person literally die of loneliness? Is there a connection between the ability to express emotions and Alzheimer’s disease? Is there such a thing as a ‘cancer personality’?Drawing on...
Internetová cena: 287,00 Kč
Běžná cena: 359,00 Kč
Skladem

Špína. Smradlavá historie hygieny

Monika Utnik-Strugala
Proč je splachovací záchod jedním z nejdůležitějších vynálezů lidstva? Jak se sprchují kosmonautky? Může make-up zabíjet? Kam i Král Slunce Ludvík IV. chodil pěšky? Čím si morový doktor...
Internetová cena: 479,00 Kč
Běžná cena: 599,00 Kč
Skladem

Aurora's End

Amie Kaufman, Jay Kristoff
The squad you love is out of time. Prepare for the thrilling finale in the epic, bestselling Aurora Cycle series about a band of unlikely heroes who just might be the galaxy's last hope...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem (2 ks)

Chleba z minového pole. Reportáže z Ukrajiny

V pět hodin ráno 24. února 2022 se v ukrajinských městech rozezněly sirény. Ruská vojska napadla zemi po souši, ze vzduchu a z moře. Lidé začali stavět zátarasy, plést maskovací sítě a...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

Aurora Burning

Amie Kaufman, Jay Kristoff
The second instalment in the bestselling Aurora Cycle series Our heroes are back. Kind of. First, the bad news: An ancient evil – you know, your standard consume-all-life-in-the-galaxy...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem (2 ks)

Kreslení. Velká škola pro začátečníky

Walter Foster
Podrobná příručka pro začínající umělce, která je krok za krokem seznámí s uměním kresby. Kniha provede zájemce celým procesem tvorby: od výběru nástrojů, pomůcek a materiálů přes zvládnutí...
Internetová cena: 399,00 Kč
Běžná cena: 499,00 Kč
Skladem

Aurora Rising

Amie Kaufman, Jay Kristoff
‘Aurora Rising is to sci-fi what Stranger Things is to the cinema of the eighties – a fusion of everything you love about the genre that adds up into something completely fresh.’ Samantha...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem (1 ks)

Manga pro začátečníky

Nao Yazawa
Naučte se kreslit a psát scénáře! Tato kniha vám pomůže kreslit a pracovat s tuší a barvami, abyste vytvořili skutečné manga postavy ve skvělých příbězích. Sledujte zábavné dobrodružství...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

The Cartographers

Peng Shepherd
A spellbinding story with a brilliant concept, set in a world where it's possible to create new places by illustrating them on maps. Perfect for fans of THE BINDING and THE MIDNIGHT...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem
 

Dark Harmony

Laura Thalassa
Tik-Tok sensation and romantasy fan-favourite, Laura Thalassa, brings together this insatiable romantic trilogy that is perfect for fans of Jennifer Armentrout and Raven Kennedy. The...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:






















































Váš email: