V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Podmínky ochrany osobních údajů

Prohlášení o ochraně soukromí

Nakladatelství Slovart s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.slovart.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a v souladu s Obchodními podmínkami společnosti Nakladatelství Slovart s.r.o.

Jaké údaje shromažďujeme?

Nakladatelství Slovart s.r.o. provozuje stránky na kterých můžete objednávat produkty, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání materiálů. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, emailová adresa a obchodní transakce.

K čemu údaje slouží?

Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje a tyto získáme v průběhu Vaší objednávky. Jelikož jsou tyto Vaše osobní údaje získávány za účelem realizace obchodní transakce, plnění zákonných povinností plynoucích z odpovědnosti za vady (případné reklamace) není nutný Váš výslovný souhlas. Pro tyto účely jsou údaje zpracovány po nezbytně nutnou dobu k naplnění uvedených účelů. V rámci tohoto účelu mohou být v nezbytně nutném rozsahu údaje předány třetí straně, tzv. zpracovateli (např. dopravce).

V případě udělení souhlasu (např. uděleného v rámci soutěží, marketingových akcí, přihlášce k odběru newsletteru, apod.) zpracování za účelem: nabízení produktů a služeb, zasílání obchodních sdělení a informování o akcích správce.  Je-li elektronický kontakt (zejména e-mail) poskytnut v rámci uzavření smlouvy, tj. objednávky, může být Správcem bez dalšího souhlasu v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb., využit pro šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních obdobných výrobků nebo služeb. V rámci účelu stanoveného v tomto odstavci jsou údaje zpracovány po dobu do odvolání souhlasu, které může být učiněno písemně na adrese Správce či v rámci každého jednotlivého obchodního sdělení zaslaného e-mailem.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Data jsou shromažďována na dobu nejméně 3 let, vždy však do doby než zákazník sám požádá emailem o vymazaní svých dat z naší databáze. Poskytnutí dat je nutnou podmínkou pro nákup zboží. Pokud si přejete svá data smazat, pošlete prosím email na objednavky@slovart.cz.

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:


Váš email: