V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


VYHRAJTE PODEPSANOU KNIHU TEXTY RICHARDA MÜLLERA!

VYHRAJTE PODEPSANOU KNIHU TEXTY RICHARDA MÜLLERA A 2 JEHO CD, KONCERT A HLASY! SOUTĚŽÍME O 5 VÝHERNÍCH SETŮ!

Richard Müller je nejen díky své nepřehlédnutelné postavě velikánem česko-slovenské populární hudby! Jeho autorská tvorba je do značné míry a v různých podobách spojená se slovem a právě jednu z těchto podob má představit kniha Müllerových písňových textů, které do velké míry reflektují autorův osobní život, ať už je psal pro skupinu Banket nebo pro svá sólová alba či další interprety.

Soutěžte a vyhrajte podepsanou knihu Richarda Müllera Texty, jeho CD Koncert a CD Hlasy.

Stačí, když od 3. 8. do 7. 8. do 23:59 pod soutěžní post na FB profilu Nakladatelství Slovart napíšete NÁZEV PÍSNĚ RICHARDA MÜLLERA, KTEROU MÁTE NEJRADĚJI. Vylosujeme 5 výherců, kteří dostanou podepsanou knihu Richarda Müllera Texty, jeho CD Koncert a CD Hlasy.

Pravidla soutěže:

  • Za soutěžní odpovědi budou považovány ty, které budou obsahovat odpověď na soutěžní otázku a budou publikovány od 3. 8. do 7. 8. do 23:59 na facebookovém profilu Nakladatelství Slovart @Slovart.cz.
  • Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit jedním a více příspěvky publikovanými na facebookoveém profilu Nakladatelství Slovart @Slovart.cz.
  • Všechny příspěvky mohou být publikovány na Instagramu, Facebook, i webových stránkách nakladatelství Slovart dle našeho uvážení.
  • Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  • Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.
 

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:


Váš email: