V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


SOUTĚŽ ČERVENÁ JE PŘECE FAJN!

VYHRAJTE KNIHU ČERVENÁ JE PŘECE FAJN A MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK ORANICUP!

NESTYĎTE SE PŘIZNAT BARVU A ZKUSTE SVOJE ŠTĚSTÍ V SOUTĚŽI O GRAFICKÝ ROMÁN PRO MALÉ I VELKÉ ŽENY A MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK OD MALUNA.CZ.

Všichni vědí, co je menstruace. Každý měsíc ztratí žena trochu krve – asi tak obsah jednoho šálku espressa. Díky tomu se můžou rodit děti. A někdy při ní bolí břicho nebo panuje blbá nálada. Ale pssst, mluvit o tom je přece trapný a nechutný! Anebo ne?

Vyhrajte knihu plnou odzbrojujícího humoru a vtipných obrázků a vyzkoušejte sametově jemný menstruační kalíšek OrganiCup z lékařského silikonu, který do soutěže věnoval obchod MALUNA.CZ.
Stačí, když od 20. 7. do 24. 7. do 23:59 pod soutěžní post na FB profilu Nakladatelství Slovart napíšete VAŠI RADU, JAK ZMÍRNIT NEGATIVA „PMS“. Vylosujeme 1 výherce, který dostane KNIHU ČERVENÁ JE PŘECE FAJN a MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK ORAGNICUP (tip dle výběru výherce).

Pravidla soutěže:

  • Za soutěžní odpovědi budou považovány ty, které budou obsahovat odpověď na soutěžní otázku a budou publikovány od 20. 7. do 24. 7. do 23:59 na facebookoveém profilu Nakladatelství Slovart @Slovart.cz.
  • Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit jedním a více příspěvky publikovanými na facebookoveém profilu Nakladatelství Slovart @Slovart.cz.
  • Všechny příspěvky mohou být publikovány na Instagramu, Facebook, i webových stránkách nakladatelství Slovart dle našeho uvážení.
  • Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  • Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.
 

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:


Váš email: