V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Nové knihy

Pásovec, Zajíc a řada nečekaných návštěv

Pásovec, Zajíc a řada nečekaných návštěv

Autor: Jeremy Strong
ISBN: 9788027605903
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Uprostřed hlubokého lesa žijí dva kamarádi, zajíc a pásovec. Pásovec nadevše zbožňuje sýrové sendviče a zajíc zase hrozně rád hraje na tubu, ze které vyletují nejrůznější věci. V lese ovšem nejsou sami a tu a tam k nim zabloudí nečekané návštěvy: vombatka na kole, zvědavý slon či nebezpečně zubatá jaguárka…

Nové knihy v češtině za posledních 15 30 45 60 dní Nové cizojazyčné knihy za posledních 15 30 45 60 dní
 

Stínem políbená (Vampýrská akademie 3)

Richelle Mead
Rose se od nedávného smrtícího souboje se Strigoji necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

Forever, Interrupted

Taylor Jenkins Reid
From the New York Times bestselling author of The Seven Husbands of Evelyn Hugo "Touching and powerful...Reid masterfully grabs hold of the heartstrings and doesn't let go. A stunning first...
Internetová cena: 231,00 Kč
Běžná cena: 289,00 Kč
Skladem

Toto – kočičí nindža a kobra na útěku

Dermot O'Leary
ČAUKY MŇAUKY! JDETE AKORÁT VČAS. BUDU VÁM VYPRÁVĚT O SVÉ KOČCE. TOHLE JE TOTO A JE PŘÍMO FAMÓZNÍ! Ale nejde o žádnou obyčejnou chlupatou kouli, přátelé. Je skoro slepá, má NINDŽOVSKÝ VÝCVIK...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

After I Do

Taylor Jenkins Reid
From the New York Times bestselling author of The Seven Husbands of Evelyn Hugo, comes a breath taking novel about modern marriage, the depth of family ties, and the year that one...
Internetová cena: 231,00 Kč
Běžná cena: 289,00 Kč
Skladem

Zrušený rozsudek

Michael Connelly
Mickey Haller je známý losangelský advokát, kterého šéf státního zastupitelství osloví se zvláštní nabídkou. Chce po něm, aby se v jistém mediálně sledovaném případu ujal role žalobce....
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

How to Sell a Haunted House

Grady Hendrix
Your past and your family can haunt you like nothing else... A hilarious and terrifying new novel from the New York Times bestselling author of The Final Girl Support Group. Every...
Internetová cena: 231,00 Kč
Běžná cena: 289,00 Kč
Skladem (4 ks)

Expedice badatele Věnceslava Brábka do devonských krajin s prvními pralesy

Jan Sovák
Chcete nahlédnout do třetího z deníků, které několik desetiletí ležely ve sklepě Národního muzea v Praze a objeveny byly až při jeho rekonstrukci? Možná už víte, že si je psal badatel...
Internetová cena: 263,00 Kč
Běžná cena: 329,00 Kč
Skladem

Wild Once: A high priestess’s guide to modern spirituality

Vivianne Crowley
What secret power is hiding within you?There is an untamed wildness within each of us. Once found and nurtured, this wild power can lead to true and boundless freedom, creativity and...
Internetová cena: 263,00 Kč
Běžná cena: 329,00 Kč
Skladem (5 ks)

Dobré matky

Alex Perry
'Ndrangheta, nejmocnější mafiánská organizace na světě vznikla před více než stoletím v Kalábrii, špičce italské boty. Stojí na loajalitě, mlčenlivosti a rodinných poutech. Manželky musí...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

Prince Harry: Spare

Prince Harry
It was one of the most searing images of the twentieth century: two young boys, two princes, walking behind their mother's coffin as the world watched in sorrow - and horror. As Diana,...
Internetová cena: 559,00 Kč
Běžná cena: 699,00 Kč
Skladem

Mamutí kniha matiky

David Macaulay
Proč je nula důležitá? Co je to prvočíslo? Na co se nám hodí zlomky, desetinná čísla a procenta? Chceš vědět, co je to Fibonacciho posloupnost a k čemu se dá použít? Jaké vlastnosti má...
Internetová cena: 399,00 Kč
Běžná cena: 499,00 Kč
Skladem

Numbers Don't Lie: 71 Things You Need to Know About the World

Vaclav Smil
'My favourite author has done it again. Numbers Don't Lie is by far his most accessible book to date, and I highly recommend it to anyone who is curious about the world. I unabashedly...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem (4 ks)

Dopisy od Felixe

Annette Langenová
Koncem letních prázdnin se stalo něco strašného: Žofie ztratila plyšového zajíčka. Zmizel na letišti, když čekali na letadlo. Žofinka byla moc smutná. Není divu, Felix byl její nejlepší...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Street Life. The Street in Art from Kirchner to Streuli

Astrid Ihle, René Zechlin
A place for representation, self-presentation and communication, resistance and protest – this lavishly illustrated volume investigates the multi-layered significance of the street in the...
Internetová cena: 1 032,00 Kč
Běžná cena: 1 290,00 Kč
Skladem (1 ks)

Bourdain: Životopis

Laurie Wooleverová
Když v červnu 2018 Anthony Bourdain zemřel, jeho obdivovatelé z celého světa se spojili, aby oslavili jedinečného člověka, který věnoval život cestování a líčení příběhů lidí ze všech koutů...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

Age of Vice

Deepti Kapoor
This is the age of vice, where pleasure and power are everything, and the family ties that bind can also killNew Delhi, 3 a.m. A speeding Mercedes jumps the kerb, and in the blink of an...
Internetová cena: 359,00 Kč
Běžná cena: 449,00 Kč
Skladem (1 ks)

Ztracen v zemi mamutů

Pavel Radosta
Dospívající chlapec Niam žije v jednom z největších sídlišť lovců mamutů v období posledního vrcholu doby ledové. Spolu s ostatními i sám loví, učí se přírodním dovednostem, zažívá...
Internetová cena: 279,00 Kč
Běžná cena: 349,00 Kč
Skladem

1989

Val McDermid
1989. The world is on the brink of revolution and journalist Allie Burns is a woman on a mission. When she discovers a lead about the exploitation of society's most vulnerable, Allie is...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Jamie Oliver: Jeden

Jamie Oliver
Nejnovější kuchařku, točící se kolem magického čísla jedna, Jamie Oliver symbolicky věnuje své lásce a „jedničce" - manželce a matce svých dětí Jools. Rozhodl se zjednodušit čtenářům život...
Internetová cena: 559,00 Kč
Běžná cena: 699,00 Kč
Skladem

Darkness Falls

Robert Bryndza
Kate Marshall's investigation into a journalist's disappearance sends her down a twisted path, in a pulse-racing thriller by the internationally bestselling author of The Girl in the...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Gallant

V. E. Schwab
Šestnáctiletá Olivia Priorová postrádá tři věci: matku, otce a hlas. Jedinými společníky jsou jí přízraky, které vídá kolem sebe, a matčin deník zachycující matčinu rozbouřenou duši. Pak...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

Final Offer

Lauren Asher
The third book in the Dreamland Billionaires series from bestselling author Lauren Asher CALLAHANI'm the Kane brother everyone gossips about behind closed doors.Trust fund brat....
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Špína. Smradlavá historie hygieny

Monika Utnik-Strugala
Proč je splachovací záchod jedním z nejdůležitějších vynálezů lidstva? Jak se sprchují kosmonautky? Může make-up zabíjet? Kam i Král Slunce Ludvík IV. chodil pěšky? Čím si morový doktor...
Internetová cena: 479,00 Kč
Běžná cena: 599,00 Kč
Skladem

Heartstopper Volume 1

Alice Oseman
Now in a gorgeous special-edition hardback: with an extra never-before-in-print mini-comic, beautiful endpapers and an exquisite foiled cover, this is an unmissable edition. Heartstopper is...
Internetová cena: 383,00 Kč
Běžná cena: 479,00 Kč
Skladem

Chleba z minového pole. Reportáže z Ukrajiny

V pět hodin ráno 24. února 2022 se v ukrajinských městech rozezněly sirény. Ruská vojska napadla zemi po souši, ze vzduchu a z moře. Lidé začali stavět zátarasy, plést maskovací sítě a...
Internetová cena: 295,00 Kč
Běžná cena: 369,00 Kč
Skladem

When the Body Says No: The Cost of Hidden Stress

Gabor Maté
Can a person literally die of loneliness? Is there a connection between the ability to express emotions and Alzheimer’s disease? Is there such a thing as a ‘cancer personality’?Drawing on...
Internetová cena: 287,00 Kč
Běžná cena: 359,00 Kč
Skladem

Kreslení. Velká škola pro začátečníky

Walter Foster
Podrobná příručka pro začínající umělce, která je krok za krokem seznámí s uměním kresby. Kniha provede zájemce celým procesem tvorby: od výběru nástrojů, pomůcek a materiálů přes zvládnutí...
Internetová cena: 399,00 Kč
Běžná cena: 499,00 Kč
Skladem

The Cartographers

Peng Shepherd
A spellbinding story with a brilliant concept, set in a world where it's possible to create new places by illustrating them on maps. Perfect for fans of THE BINDING and THE MIDNIGHT...
Internetová cena: 239,00 Kč
Běžná cena: 299,00 Kč
Skladem

Manga pro začátečníky

Nao Yazawa
Naučte se kreslit a psát scénáře! Tato kniha vám pomůže kreslit a pracovat s tuší a barvami, abyste vytvořili skutečné manga postavy ve skvělých příbězích. Sledujte zábavné dobrodružství...
Internetová cena: 319,00 Kč
Běžná cena: 399,00 Kč
Skladem

Dark Harmony

Laura Thalassa
Tik-Tok sensation and romantasy fan-favourite, Laura Thalassa, brings together this insatiable romantic trilogy that is perfect for fans of Jennifer Armentrout and Raven Kennedy. The...
Internetová cena: 223,00 Kč
Běžná cena: 279,00 Kč
Skladem

Doručení zdarma

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!

 

Dáme knihu logo

Přijímáme poukázky Dáme knihu

Aktuality

Připravujeme

V distribuci

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:






















































Váš email: