V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


SOUTĚŽ! Každý den se počítá a komu se nelení, tomu se jeleni...

Soutěžte s námi o Motivační diář sester Lucie a Nicole Ehrenbergerových z A Cup of Style a jednoho jelínka z exluzivního stáda od Jeleních šperků vytvořených právě pro tento diář.

Stačí, když do středy 26. 10. do 23:59 pošlete mail se správnou odpovědí na soutěžní otázku: „JAKÉ JE ŽIVOTNÍ MOTTO LUCIE A NICOLE?“, a budete 25., 50., 75. nebo 100. v pořadí (celkem budou rozdány výhry 4 výhercům). Soutěžní maily posílejte na adresu klimesova@slovart.cz a do předmětu uveďte ACOS. Hodně štěstí!

(Malá nápověda – motto v aj snadno najdete na merch předmětech v eshopu A Cup of Style)

Pravidla soutěže:

  1.     Za soutěžní emaily budou považovány ty, které budou přijaty na emailu klimesova@slovart.cz v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart v úterý 18. 10. do ukončení soutěže ve středu 26. 10. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti soutěže (tzn. ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).
  2.     Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit pouze jedním soutěžním emailem.
  3.     Všechny příspěvky zaslané na email v termínu mohou být publikovány na facebooku i webu Slovartu a dalších kanálech dle našeho uvážení.
  4.     Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  5.     Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.
 

http://www.slovart.cz/buxus/images/delivery.png

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!


Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:

Váš email: