V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.


Jsme výhradní distributor nakladatelství TASCHEN pro Českou republiku


Prázdninová soutěž pro všechny Výletovníky

Prázdniny jsou tu! Kam vyrazit na výlet a na co tam koukat vám poradí novinka nakladatelství Slovart Výletovník. Soutěžte s námi a vyhrajte nejen knihu, ale i tábornické šperky, které právě pro fanoušky Výletovníku vyrobila šperkařka Veronika Heverochová. Stačí znát odpověď na otázku JAKOU FAKULTU VYSTUDOVAL LUKÁŠ F. AKA ŽABÁK Z KNIHY VÝLETOVNÍK? a zaslat ji do půlnoci 15. 7. na email klimesova@slovart.cz. 1., 15., 30., 45. a 60. správná odpověď je výherní, do předmětu uveďte heslo VÝLETOVNÍK. Každý z pěti výherců získá 1x knihu Výletovník a 1x tábornický šperk od Ve-ra.cz. Výherci budou kontaktováni max. 1 týden pro skončení soutěže.

Pravidla soutěže:

  1.     Za soutěžní emaily budou považovány ty, které budou přijaty na emailu klimesova@slovart.cz v době od publikování soutěže na FB nakl. Slovart v pátek 1. 7. do ukončení soutěže v pátek 15. 7. do 23:59 a budou splňovat nutné náležitosti soutěže (tzn. ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU).
  2.     Soutěže se každý soutěžící může zúčastnit pouze jedním soutěžním emailem.
  3.     Všechny příspěvky zaslané na email v termínu mohou být publikovány na facebooku i webu Slovartu a dalších kanálech dle našeho uvážení.
  4.     Akce může být zrušena bez náhrady a udání důvodu.
  5.     Z akce nevyplývají pro nakladatelství Slovart žádné finanční ani právní závazky.

 

http://www.slovart.cz/buxus/images/delivery.png

Objednejte si knihy v hodnotě alespoň 900 Kč a dopravíme Vám je zdarma!


Aktuality

Připravujeme

V nakladatelství

Další knihy »

Bazar

Další knihy »

RSS

Přihlaste se k odběru RSS a dostávejte informace o nových knihách hned po jejich zveřejnění na stránce.

Nejdiskutovanější knihy

Novinky e-mailem

Jste knihkupec?

Vyberte si témata:

Váš email: